Yeni mini robot Cozmo, akıllı oyuncaklardan çok daha fazlasını vaat ediyor. Eğlenceli kişiliği ve akıllı telefonlarla kontrol edilebiliyor olması Cozmo’yu 21. yüzyılın Pixar karakteri Wall-E’ye dönüştürüyor. San Francisco menşeli Anki isimli firma tarafından hayata geçirilen mini robot Cozmo, belki ilk akıllı telefon bağlantılı oyuncak değil ancak öğrenebilme yeteneğiyle türünün ilk örneği.

Türkiye’deki ilk cozmo robot tamir servisi..

Cozmo robot servisimizde kaliteli bir hizmetin keyfini yaşayacaksınız. Robotlarınız sizin için olan önemi açık ve ortadadır. Bizim görevimiz robotlarınızı sizin işinize yarar bir halde kalmasını sağlamak ve sorunlarına çözüm üretmektir. Bu hizmeti en iyi şekilde alabileceğiniz birim kesinlikle bizim servislerimizdir.

Alanında uzman ekibimiz ile sizin için çalışıyoruz. Size daha kaliteli bir hizmet sunmak için ekibimizin profesyonelliğini her gün daha fazla arttırarak sizin için olabilecek en uygun teknolojiyi kullanıyoruz. Cozmo robot servisimiz sizin için zamanın önemini bilerek en kısa sürede garanti onarım ve bakım hizmetlerini gerçekleştiriyor.